Štístko, to je nejlepší hudba pro skvělou párty nebo dětský den, se Štístkem jsou všichni HAPPY jen. Dále i zvukařské služby nabízíme a akci ozvučíme. Pojďte s námi do toho a je to téměř hotovo !!!

Štístko music

aneb zábava bez hranic

Kontakt

Kontaktní osoba: 
Mgr. Roman Pluta, DiS.

Telefonní číslo: 
+420 776 07 24 23

Web. stránky: 
www.stistko.com

E-mail: 
 stistko@stistko.com

Facebook: 
www.facebook.com/stistkomusic

Sídlo: 

Rychvald
(Moravskoslezský kraj)

IČO: 
025 55 620 

Nejbližší veřejné akce:

02 pro 2017
16:00 - 23:59
Rozsvícení Vánočního stromu
13 led 2018
18:00 - 04:00
Klubový ples

Formality potřebné
k uzavření manželství

Vznik manželství a ostatní vztahy mezi manželi upravuje Zákon o rodině č. 94/1963 Sb., Novela na podporu rovnoprávnosti mezi manželi uvedeného zákona z 1.8. 1998 a náležitosti a podmínky vzniku manželství řeší Zákon č. 301/2000 Sb. O matrikách z 1.7. 2001.

  • manželství se uzavírá svobodným a úplným prohlášením muže a ženy o tom, že spolu vstupují do manželství, učiněným před obecním úřadem pověřeným vést matriky nebo před orgánem církve nebo náboženské společnosti oprávněné k tomu zvláštním předpisem.
  • prohlášení se činí veřejně a slavnostním způsobem v přítomnosti dvou svědků.
  • podle Zákona manželství nemůže uzavřít sňatek nezletilý. Existují však výjímky. Manželství se pak povoluje uzavřít jen na základě soudního rozhodnutí, jestliže to je v souladu se společenským účelem manželství. Sňatek může uzavřít jen nezletilý starší šestnácti let, přičemž návrh na povolení uzavřít manželství musí podat sám nezletilý snoubenec, nikoli jeho rodiče nebo druhý snoubenec.
  • manželství nemůže uzavřít osoba zbavená způsobilosti k právním úkonům. Osoba, která má způsobilost k právním úkonům omezenou, může uzavřít manželství jen s povolením soudu.
  • manželství nemůže uzavřít osoba stižena duševní poruchou, pokud by porucha měla za následek omezení nebo zbavení způsobilosti k právním úkonům. Soud však může této osobě uzavření manželství povolit, je-li zdravotní stav osoby slučitelný s účelem manželství.
  • formality k uzavření manželství se vyřizují na matrice obecního úřadu, který je pověřený vést matriku podle místa trvalého bydliště jednoho ze snoubenců nebo dle místa konání svatebního obřadu.

K žádosti o uzavření civilního manželství je potřeba předložit platné doklady snoubenců – rodný list, občanský průkaz, rozvedení předkládají rozhodnutí o rozvodu nebo rozluce opatřené doložkou o nabytí právní moci, nebo průkaz vojáka z povolání nebo cestovní pas jako doklad o státním občanství. Pro uzavření sňatku s cizincem nebo v zahraničí se informujte o potřebných formalitách na příslušném úřadě. Dále musíte prohlásit, že vám nejsou známy žádné okolnosti vylučující uzavření manželství, že znáte navzájem svůj zdravotní stav, že jste zvážili úpravu budoucích majetkových vztahů a budoucího uspořádání bydlení a hmotné zajištění rodiny pro uzavření manželství. Domluvte se také, jaké příjmení budete vy a společné děti používat.

Formality k uzavření církevního sňatku – informace jsou velmi nepřesné, záleží k jaké církvi patříte. V první řadě byste měli zajít na matriční úřad v místě trvalého bydliště jednoho ze snoubenců nebo v místě, kde se bude konat svatební obřad a předložit stejné doklady, které popisujeme výše v případě civilního sňatku. Na matrice získáte Osvědčení pro uzavření církevního manželství. Poté navštivte svého faráře a on vám dá ty informace, které potřebujete.

 

Náhodné foto z akcí:

Reference

Doporučení z Beremese.cz, pro profesionála Štístko MUSIC

Barbora Stařinská

Moc děkujem za ten pátek, muzika byla perfektní, všichni byli nadšeni.

Milada Szkanderová 

...  skvělá hudba, a skvělá zábava. Díky Romane!!! :)

Lukáš Krompolc

Děkujeme moc za skvělou hudební kulisu na naší svatbě, všem se to moc líbilo a my svatebčané jsme na Vás pěli jen samou chválu - profesionální přístup a pestrost repertoáru neměla chybu :-))

Zdenka Kantorová

Děkuji za úžasnou atmosféru, suprovní hudbu a zpěv na sobotní akci v Třebovickém mlýně. Všem Vás budu doporučovat. Ještě jednou moc diky!!!!!

Helena Bystroňová Surmová 

Perfektní jedni z nejlepších a to už jsem jich slyšeli, snad se potkáme zase někdy u nás :) Restaurace u Bystroňů

Viktor Slovak napsal(a):

Romčo, dík za skvělou zábavu, lidi se bavili a moc pochvalovali suprr, nezklamali jste. Díky moc.... 

Werča Žigová

 ;-) .... hlavně perfektně hrajete! Plesy s vaší hudbou jsou vždy zárukou dobré hudby a zábavy. Ráda další sezónu půjdu na plesy, kde budete hrát ;-)

Kateřina Bulawová 

Pro mne zatím nejlepší plesová kapela, kterou jsem zažila.

Iveta Rozsívalová 

...kapela má super repertoár, vyhoví nejen na plesech, ale i na soukromých akcích...vždy spokojenost ;-)

David Michalčík 

Už se těšíme na únor (plesová sezona) s Vámi. 

Veronika Vychodilová 

Naprosto úžasné, skvělé, bombovní!!! Obrovské diky všem!

 

Plesy a venkovní zábavy,
které pravidelně hrajeme

Ples a venkovní akce Klub zábavy a sportu Vendryně Záolší
Hasičský ples SDH Rychvald
Hasičský ples SDH Orlová - Poruba
Hasičský ples SDH Metylovice
Hasičský ples SDH Dětmarovice
Farní ples Bohumín
Ples ZO ČSCH Dolní Lutyně
a další ....

 

 

 

Během roku pravidelně hrajeme:

  •   40 svateb a soukromých oslav
  •  16 plesů a venkovních zábav

A jsme velice poctěni, že se
na nás naši zákazníci 
opakovaně obracejí.

 

Partneři


Hudební skupina Rychvald Živá hudba na svatbu,Živá hudba na  ples,Živá hudba na  oslavu, Živá hudba na firemní akci, Živá hudba na večírek, Živá hudba na venkovní akci, Živá hudba na zábavu a další. skupina, kapela, karaoke, karaoke party,  Hudební skupina Rychvald, Hudební skupina Karviná, Hudební skupina Ostrava,  Hudební skupina TřinecHudební skupina Ostrava, Hudební skupina Frýdek - Místek,  Hudební skupina Karviná, Hudební skupina Havířov, Hudební skupina Opava, Hudební skupina Bruntál, Hudební skupina Nový Jičín, Hudební skupina Jeseník,  Hudební skupina Prostějov, Hudební skupina Kroměříž,  Hudební skupina Olomouc, Hudební skupina Vsetín, Hudební skupina Zlín,  Hudební skupina Šumperk, Hudební skupina Kopřivnice, Hudební skupina Uherské H radiště, Hudební skupina Přerov, Hudební skupina Brno, Hudební skupina Blansko,  Hudební skupina Břeclav, Hudební skupina Hodonín, Hudební skupina Vyškov,  Hudební skupina Znojmo, Hudební skupina Třinec, Hudební skupina Karviná,  Hudební skupina Český Těšín,Hudební skupina Vendryně, Hudební skupina Mosty u Jablunkova,  Hudební skupina Dolní Lomná, Hudební skupina Horní Lomná, Hudební skupina Řeka Živá hudba na svatbu, hudební produkce, hudba na ples, kapela na svatbu, kapela na ples, duo na svatbu,  duo na ples, trio na svatbu, trio na ples, hudba na reprezentační nebo maturitní plesy, hudba na firemní a podnikový večírek, hudba na narozeniny a jakékoliv rodinné oslavy, rauty, VIP Promo akce, dožínky, šibřinky, mysliveckou leč, karneval, kácení máje, vinobraní, mikulášskou zábavu, Silvestr, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, nejlepší skupina na svatbu, DJ na svatbu, DJ na ples, světelná show, nejlepší DJ,www.stistko.com

 

Facebook page