Štístko, to je nejlepší hudba pro skvělou párty nebo dětský den, se Štístkem jsou všichni HAPPY jen. Dále i zvukařské služby nabízíme a akci ozvučíme. Pojďte s námi do toho a je to téměř hotovo !!!

Štístko music

aneb zábava bez hranic

Kontakt

Kontaktní osoba: 
Mgr. Roman Pluta, DiS.

Telefonní číslo: 
+420 776 07 24 23

Web. stránky: 
www.stistko.com

E-mail: 
 stistko@stistko.com

Facebook: 
www.facebook.com/stistkomusic

Sídlo: 

Rychvald
(Moravskoslezský kraj)

IČO: 
025 55 620 

Nejbližší veřejné akce:

02 pro 2017
16:00 - 23:59
Rozsvícení Vánočního stromu
13 led 2018
18:00 - 04:00
Klubový ples

 Kapela Štístko vznikla v roce 2001. Hrajeme na plesech, firemních večírcích, rautech, společenských akcích či letních zábavách. Prostě všude tam, kde je potřeba hudby k tanci tak i k poslechu. 

I když jsme jen dva, dokážeme pořádně rozproudit zábavu na Vaších akcích.
K produkci využíváme nejmodernější techniku, která nám zajišťuje co nejvěrnější zvuk a kvalitu hudební produkce.

 

Mgr. Roman Pluta, DiS.

Mgr. Roman Pluta, DiS.

Hudba je jeho koníčkem. Již v sedmi letech se začal učit hudebním vědomostem, které zúročil ve hře na akordeon, později keyboard a zpěv. Ve hře na akordeon vyhrál několik soutěží. Vystudoval Janáčkovou konzervatoř v Ostravě a Ostravskou univerzitu obor hudební výchova a sbormistrovství. Nyní vyučuje na ZŠ a ZUŠ Petřvald školní 246, p. o.
Působil v několika skupinách: dechová hudba Bochemie Bohumín, cimbálová muzika Hlubina, se kterou natočil CD, hudební skupina Escape a byl členem Vysokoškolského pěveckého sboru Ostravské univerzity.


Je kapelníkem "Štístka", DJ Štístko, zvukař, manager.
Vytváří nové písně a stará se o "běh" skupiny.

 

 

Erika PačkováErika Pačková

 Zpívá již od útlého věku, zúčastňovala se různých pěveckých soutěží, ve kterých vždy měla úspěch.  Absolvovala Lidovou konzervatoř pod vedením Prof. Věry Heroldové. Od patnácti let zpívá s hudebními skupinami a v pozdějších letech zpívala na Kanarských ostrovech,  v Holandsku  a ve Švýcarsku. Pěvecké zkušenosti má i v různých rockových kapelách  a country kapelách. Zpívání je jejím potěšením, zvláště, když může svým zpěvem potěšit své posluchače. 

Náhodné foto z akcí:

Reference

Doporučení z Beremese.cz, pro profesionála Štístko MUSIC

Barbora Stařinská

Moc děkujem za ten pátek, muzika byla perfektní, všichni byli nadšeni.

Milada Szkanderová 

...  skvělá hudba, a skvělá zábava. Díky Romane!!! :)

Lukáš Krompolc

Děkujeme moc za skvělou hudební kulisu na naší svatbě, všem se to moc líbilo a my svatebčané jsme na Vás pěli jen samou chválu - profesionální přístup a pestrost repertoáru neměla chybu :-))

Zdenka Kantorová

Děkuji za úžasnou atmosféru, suprovní hudbu a zpěv na sobotní akci v Třebovickém mlýně. Všem Vás budu doporučovat. Ještě jednou moc diky!!!!!

Helena Bystroňová Surmová 

Perfektní jedni z nejlepších a to už jsem jich slyšeli, snad se potkáme zase někdy u nás :) Restaurace u Bystroňů

Viktor Slovak napsal(a):

Romčo, dík za skvělou zábavu, lidi se bavili a moc pochvalovali suprr, nezklamali jste. Díky moc.... 

Werča Žigová

 ;-) .... hlavně perfektně hrajete! Plesy s vaší hudbou jsou vždy zárukou dobré hudby a zábavy. Ráda další sezónu půjdu na plesy, kde budete hrát ;-)

Kateřina Bulawová 

Pro mne zatím nejlepší plesová kapela, kterou jsem zažila.

Iveta Rozsívalová 

...kapela má super repertoár, vyhoví nejen na plesech, ale i na soukromých akcích...vždy spokojenost ;-)

David Michalčík 

Už se těšíme na únor (plesová sezona) s Vámi. 

Veronika Vychodilová 

Naprosto úžasné, skvělé, bombovní!!! Obrovské diky všem!

 

Plesy a venkovní zábavy,
které pravidelně hrajeme

Ples a venkovní akce Klub zábavy a sportu Vendryně Záolší
Hasičský ples SDH Rychvald
Hasičský ples SDH Orlová - Poruba
Hasičský ples SDH Metylovice
Hasičský ples SDH Dětmarovice
Farní ples Bohumín
Ples ZO ČSCH Dolní Lutyně
a další ....

 

 

 

Během roku pravidelně hrajeme:

  •   40 svateb a soukromých oslav
  •  16 plesů a venkovních zábav

A jsme velice poctěni, že se
na nás naši zákazníci 
opakovaně obracejí.

 

Partneři


Hudební skupina Rychvald Živá hudba na svatbu,Živá hudba na  ples,Živá hudba na  oslavu, Živá hudba na firemní akci, Živá hudba na večírek, Živá hudba na venkovní akci, Živá hudba na zábavu a další. skupina, kapela, karaoke, karaoke party,  Hudební skupina Rychvald, Hudební skupina Karviná, Hudební skupina Ostrava,  Hudební skupina TřinecHudební skupina Ostrava, Hudební skupina Frýdek - Místek,  Hudební skupina Karviná, Hudební skupina Havířov, Hudební skupina Opava, Hudební skupina Bruntál, Hudební skupina Nový Jičín, Hudební skupina Jeseník,  Hudební skupina Prostějov, Hudební skupina Kroměříž,  Hudební skupina Olomouc, Hudební skupina Vsetín, Hudební skupina Zlín,  Hudební skupina Šumperk, Hudební skupina Kopřivnice, Hudební skupina Uherské H radiště, Hudební skupina Přerov, Hudební skupina Brno, Hudební skupina Blansko,  Hudební skupina Břeclav, Hudební skupina Hodonín, Hudební skupina Vyškov,  Hudební skupina Znojmo, Hudební skupina Třinec, Hudební skupina Karviná,  Hudební skupina Český Těšín,Hudební skupina Vendryně, Hudební skupina Mosty u Jablunkova,  Hudební skupina Dolní Lomná, Hudební skupina Horní Lomná, Hudební skupina Řeka Živá hudba na svatbu, hudební produkce, hudba na ples, kapela na svatbu, kapela na ples, duo na svatbu,  duo na ples, trio na svatbu, trio na ples, hudba na reprezentační nebo maturitní plesy, hudba na firemní a podnikový večírek, hudba na narozeniny a jakékoliv rodinné oslavy, rauty, VIP Promo akce, dožínky, šibřinky, mysliveckou leč, karneval, kácení máje, vinobraní, mikulášskou zábavu, Silvestr, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, nejlepší skupina na svatbu, DJ na svatbu, DJ na ples, světelná show, nejlepší DJ,www.stistko.com

 

Facebook page