Štístko, to je nejlepší hudba pro skvělou párty nebo dětský den, se Štístkem jsou všichni HAPPY jen. Dále i zvukařské služby nabízíme a akci ozvučíme. Pojďte s námi do toho a je to téměř hotovo !!!

Štístko music

aneb zábava bez hranic

Kontakt

Kontaktní osoba: 
Mgr. Roman Pluta, DiS.

Telefonní číslo: 
+420 776 07 24 23

Web. stránky: 
www.stistko.com

E-mail: 
 stistko@stistko.com

Facebook: 
www.facebook.com/stistkomusic

Sídlo: 

Rychvald
(Moravskoslezský kraj)

IČO: 
025 55 620 

Nejbližší veřejné akce:

02 pro 2017
16:00 - 23:59
Rozsvícení Vánočního stromu
13 led 2018
18:00 - 04:00
Klubový ples

Doporučujeme

Často se nás naši zákazníci ptají zda nevíme o nějakém pěkném místě pro svou oslavu, svatbu ples aj. Nebo zda neznáme nějakého fotografa či kameramana. Rozhodli jsme se Vám zprostředkovat naše zkušenosti. Průběžně budeme doplňovat.

 

 

***

Rustikal restaurant

Restaurace se nachází v obci Dolní Lutyně  a leží v těsném sousedství obce Bohumína v okrese Karviná. Jako první vznikla na podzim roku 2006 restaurace s kapacitou do 30 osob takzvaný „červený salónek“ a pro její luxusní, stylově vyladěný interiér a také výbornou domácí kuchyni se začala stávat vyhledávanou  pro různé společenské akce, zejména pak svatební hostiny.

Číst dál...

Karel Balcar - Svatební Fotograf

Fotografování svateb se věnuji od roku 2007, od roku 2013 profesionálně. Dobrou školou mi bylo focení v novinách v letech 2001 až 2007, takže reportážní fotorafie je skvělá průprava a zároveň základ, jak zachytit celý svatební den. Při focení se snažím co nejméně zasahovat do svatebního dění, aby si svůj den novomanželé užili co nejvíce.

 

Číst dál...

Video Válek

Natáčením videa se zabývám od roku 1995. Začínal jsem s analogovou kamerou, kdy se postprodukce prováděla na videích VHS. Později přišla éra prvních digitálních kamer D8 a střihový počítač. V roce 2001 se můj koníček stal pro mě povoláním a zaměstnáním.

 

Číst dál...

Třebovický mlýn - Ostrava

Cenově výhodné a komfortní ubytování v Ostravě se širokou nabídkou kvalitních služeb

Hledáte místo pro Vaši svatbu či oslavu?

Třebovický Mlýn nabízí salonky pro 10 až 150 hostů! Společně s vámi vytvoříme z vaší oslavy nezapomenutelný zážitek! Oddávání je možné přímo u nás v restauraci.

Číst dál...

Náhodné foto z akcí:

Reference

Doporučení z Beremese.cz, pro profesionála Štístko MUSIC

Barbora Stařinská

Moc děkujem za ten pátek, muzika byla perfektní, všichni byli nadšeni.

Milada Szkanderová 

...  skvělá hudba, a skvělá zábava. Díky Romane!!! :)

Lukáš Krompolc

Děkujeme moc za skvělou hudební kulisu na naší svatbě, všem se to moc líbilo a my svatebčané jsme na Vás pěli jen samou chválu - profesionální přístup a pestrost repertoáru neměla chybu :-))

Zdenka Kantorová

Děkuji za úžasnou atmosféru, suprovní hudbu a zpěv na sobotní akci v Třebovickém mlýně. Všem Vás budu doporučovat. Ještě jednou moc diky!!!!!

Helena Bystroňová Surmová 

Perfektní jedni z nejlepších a to už jsem jich slyšeli, snad se potkáme zase někdy u nás :) Restaurace u Bystroňů

Viktor Slovak napsal(a):

Romčo, dík za skvělou zábavu, lidi se bavili a moc pochvalovali suprr, nezklamali jste. Díky moc.... 

Werča Žigová

 ;-) .... hlavně perfektně hrajete! Plesy s vaší hudbou jsou vždy zárukou dobré hudby a zábavy. Ráda další sezónu půjdu na plesy, kde budete hrát ;-)

Kateřina Bulawová 

Pro mne zatím nejlepší plesová kapela, kterou jsem zažila.

Iveta Rozsívalová 

...kapela má super repertoár, vyhoví nejen na plesech, ale i na soukromých akcích...vždy spokojenost ;-)

David Michalčík 

Už se těšíme na únor (plesová sezona) s Vámi. 

Veronika Vychodilová 

Naprosto úžasné, skvělé, bombovní!!! Obrovské diky všem!

 

Plesy a venkovní zábavy,
které pravidelně hrajeme

Ples a venkovní akce Klub zábavy a sportu Vendryně Záolší
Hasičský ples SDH Rychvald
Hasičský ples SDH Orlová - Poruba
Hasičský ples SDH Metylovice
Hasičský ples SDH Dětmarovice
Farní ples Bohumín
Ples ZO ČSCH Dolní Lutyně
a další ....

 

 

 

Během roku pravidelně hrajeme:

  •   40 svateb a soukromých oslav
  •  16 plesů a venkovních zábav

A jsme velice poctěni, že se
na nás naši zákazníci 
opakovaně obracejí.

 

Partneři


Hudební skupina Rychvald Živá hudba na svatbu,Živá hudba na  ples,Živá hudba na  oslavu, Živá hudba na firemní akci, Živá hudba na večírek, Živá hudba na venkovní akci, Živá hudba na zábavu a další. skupina, kapela, karaoke, karaoke party,  Hudební skupina Rychvald, Hudební skupina Karviná, Hudební skupina Ostrava,  Hudební skupina TřinecHudební skupina Ostrava, Hudební skupina Frýdek - Místek,  Hudební skupina Karviná, Hudební skupina Havířov, Hudební skupina Opava, Hudební skupina Bruntál, Hudební skupina Nový Jičín, Hudební skupina Jeseník,  Hudební skupina Prostějov, Hudební skupina Kroměříž,  Hudební skupina Olomouc, Hudební skupina Vsetín, Hudební skupina Zlín,  Hudební skupina Šumperk, Hudební skupina Kopřivnice, Hudební skupina Uherské H radiště, Hudební skupina Přerov, Hudební skupina Brno, Hudební skupina Blansko,  Hudební skupina Břeclav, Hudební skupina Hodonín, Hudební skupina Vyškov,  Hudební skupina Znojmo, Hudební skupina Třinec, Hudební skupina Karviná,  Hudební skupina Český Těšín,Hudební skupina Vendryně, Hudební skupina Mosty u Jablunkova,  Hudební skupina Dolní Lomná, Hudební skupina Horní Lomná, Hudební skupina Řeka Živá hudba na svatbu, hudební produkce, hudba na ples, kapela na svatbu, kapela na ples, duo na svatbu,  duo na ples, trio na svatbu, trio na ples, hudba na reprezentační nebo maturitní plesy, hudba na firemní a podnikový večírek, hudba na narozeniny a jakékoliv rodinné oslavy, rauty, VIP Promo akce, dožínky, šibřinky, mysliveckou leč, karneval, kácení máje, vinobraní, mikulášskou zábavu, Silvestr, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, nejlepší skupina na svatbu, DJ na svatbu, DJ na ples, světelná show, nejlepší DJ,www.stistko.com

 

Facebook page